• خانه
 • >
 • سینما
 • >
 • باکس آفیس: گلس (Glass) با وجود افت فروش همچنان در صدر

باکس آفیس: گلس (Glass) با وجود افت فروش همچنان در صدر

 • توسط WentWorthMiller
 • ۵ سال قبل
 • ۰
باکس آفیس: گلس (Glass) با وجود افت فروش همچنان در صدر

به گزارش سه گوش به نقل از هالیوود ریپورتر، در حالی فیلم گلس (Glass) فیلم اول باکس آفیس آمریکا باقی ماند که فروش آن از نمایش در ۳۸۴۴ سالن سینما، ۵۳ درصد کم شد.  البته این بهتر از آن چیزی است که انتظار می‌رفت و مجموع فروش فیلم در ۱۰ روز در بازار داخلی آمریکا به ۷۳.۶ میلیون دلار رسید.   شیامالان کارگردان فیلم از سرمایه‌گذاران تولید آن هم بوده است.

در همین حال گلس در دومین هفته اکرانش در باکس آفیس جهانی موفق ظاهر شد و فروش خود در ۵۵ بازار فیلم را به ۲۳.۶ میلیون دلار رساند. به این ترتیب مجموع فروش فیلم در بازار جهانی به ۱۶۲.۷ میلیون دلار رسیده است.

فیلم گلس (Glass)

دومین فیلم موفق هفته در بازار جهانی نسخه مناسب ۱۳ سال دد پول ۲ در بازار چین بود که با افتتاحیه ۲۱.۴ میلیون دلاری فروش جهانی خود را به ۷۶۷ میلیون دلارر ساند و دومین فیلم پرفروش برای فاکس قرن بیستم شد.

فیلم بچهای که باید شاه می‌شددر باکس آفیس داخلی آمریکا «بچهای که باید شاه می‌شد» ‌محصول مشترک آمریکا- بریتانیا از فیلم‌هایی بود که این آخر هفته نخستین اکران خود را تجربه کرد و با فروش ۷.۳ میلیون دلاری، در مکان چهارم بازار آمریکا قرار گرفت. این فیلم که در ۳۵۲۱ سالن سینما اکران شد با بودجه ۶۰ میلیون دلاری ساخته شده است. این فیلم را جو کورنیش کارگردانی کرده و لوییس اشبورن سرکیس (فرزند اندی سرکیس) در آن در نقش پسر نوجوانی ظاهر شد که اکس‌کالیبو شمشیر افسانه‌ای شاه آرتور را پیدا می‌کند. ربکا فرگوسن و پاتریک استوارت دیگر بازیگران فیلم هستند. این فیلم با فروش ۳.۲ میلیون دلاری در بازار بین‌المللی در مجموع در بازار جهانی ظرف سه روز ۱۰.۵ میلیون دلار فروخته است.

از دست نده:  باکس آفیس: از شروع 45 میلیون دلاری دامبو - Dumbo تا افتتاحیه پرقدرت اونجرز: پایان بازی - Avengers: Endgame

سرنیتی در هفته افتتاحیه‌اش فیلم هشتم جدول فروش آمریکا شد. این فیلم مستقل نئو-نوآر با بازی متیو مک‌کانهی و آن هاتاوی از نمایش در ۲۵۶۱ سالن سینما ۴.۸ میلیون دلار فروخت. این بدترین افتتاحیه فیلمی از هاتاوی در طول دوران کاری‌اش بوده است و مک‌کانهی نیز در سال‌های اخیر چنین تجربه ناموفقی نداشت.

فیلم سرنیتیسرنیتی به کارگردانی استیون نایت با نقدهای منفی منتقدها روبه رو شد و در سایت سینمایی سینمااسکور نیز امتیاز پایینی از مخاطبان گرفت. این فیلم درباره کاپیتان یک قایق ماهیگیری با بازی مک کانهی است که همسر سابقش با بازی آن هاتاوی از او می‌خواهد تا همسر جدیدش را بکشد. دایان لین، جیسون کلارک و جرمی استرانگ دیگر بازیگران فیلم هستند.

در عین حال «قسمت بالا» با بازی کوین هارت و برایان کرانستون به فروش خود ادامه داده و ۱۲.۲ میلیون دلار دیگر فروخت تا در بازار داخلی فروشش را از سه هفته نمایش به ۶۳.۲ میلیون دلار برساند. با این حال فروش فیلم نسبت به هفته پیش ۲۰ درصد کاهش داشت.

فیلم آکوامنفیلم آکوامن هم در مکان سوم نشست. این فیلم در ششمین هفته نمایشش با فروش ۷.۴ میلیون دلاری در مجموع ۱.۰۹ میلیارد دلار فروخته و از فیلم شوالیه تاریکی کریستوفر نولان عبور کرده که فروشش ۱.۰۸ میلیارد دلار بود. این فیلم تاکنون سومین فیلم پرفروش کمپانی برادران وارنر شده است.

در مکان پنجم انیمیشن اسپایدر من: در اسپایدر ورس با فروش ۶.۲ میلیون دلاری جای دارد که در هفتمین هفته نمایشش در مجموع ۱۶۹ میلیون دلار فروخته است.

کتاب سبز در یازدهمین هفته نمایشش ۵.۴ میلیون دلار فروخت تا با نمایش در ۲۴۳۰ سالن سینما در مجموع ۴۹ میلیون دلار فروخته باشد.

از دست نده:  پنجمین دوره جشنواره تلویزیونی جام‌جم؛ از اعتراض پژمان بازغی تا نجم‌الدین شریعتی

مسیر سگی در راه خانه فیلم هفتم، اتاق فرار فیلم نهم و مری پاپینز باز می‌گردد فیلم دهم جدول بوده‌اند.

جدول ۱۰ فیلم برتر هفته

ردیف نام فیلم درآمد آخرهفته مجموع آمریکای شمالی
۱ Glass ۱۹ میلیون دلار ۷۳/۵ میلیون دلار
۲ The Upside ۱۲/۲ میلیون دلار ۶۳/۱ میلیون دلار
۳ Aquaman ۷/۳ میلیون دلار ۳۱۶/۵ میلیون دلار
۴ The Kid Who Would be King ۷/۲ میلیون دلار ۷/۲ میلیون دلار
۵ Spider-Man: Into The Spider-Verse ۶/۱ میلیون دلار ۱۶۹ میلیون دلار
۶ Green Book ۵/۴ میلیون دلار ۴۹ میلیون دلار
۷ A Dog’s Way Home ۵/۲ میلیون دلار ۳۰/۸ میلیون دلار
۸ Serenity ۴/۸ میلیون دلار ۴/۸ میلیون دلار
۹ Escape Room ۴/۲ میلیون دلار ۴۷/۹ میلیون دلار
۱۰ Dragon Ball Super: Broly ۳/۶ میلیون دلار ۲۸/۹ میلیون دلار
امتیاز دهید
 • facebook
 • googleplus
 • twitter
 • linkedin
 • linkedin
قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

داغ‌ترین بحث‌ها

تازه های بازی

جدیدترین مطالب فیلم و سریال

ترسناک‌ترین‌ها