ساخت اسپین آف سریال ۲۴ متوقف شد

  • توسط WentWorthMiller
  • ۵ سال قبل
  • ۰
ساخت اسپین آف سریال 24 متوقف شد

ماه مرداد امسال بود که شبکه فاکس از ساخت دو اسپین آف براساس سریال ۲۴ خبر داد که یکی از این دو پروژه قرار بود پیش درآمد این مجموعه باشد. حال در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، اطلاعات جدیدی از وضعیت این دو پروژه منتشر شده است. وب‌سایت ددلاین تایید کرد که شبکه فاکس هنوز دستور ساخت قسمت پایلوت (آزمایشی) برای دادن چراغ سبز به ساخت فصل اول یکی از این دو پروژه را ارائه نکرده و در حال حاضر هیچ یک از اسپین آف‌های سریال ۲۴ در دست ساخت نیستند و در واقع شبکه فاکس تصمیم ندارد تا هیچ یک از این دو پروژه را تولید و پخش کند و ساخت هر دو پروژه متوقف شده است. ددلاین در ادامه اضافه کرد که تهیه کنندگان سریال هنوز امیدوار هستند که مجموعه ۲۴ در آینده بازگردد و پرونده ساخت یک سریال جدید براساس آن هنوز باز است.

تمرکز سریال اول قرار بود روی منشا داستانی شخصیت جک باور باشد که در مجموعه اصلی کیفر ساترلند نقش آن را بر عهده داشته بود. همچنین سریال دوم نیز قرار بود یک سریال مهیج با طعم حقوقی و قانوی باشد که تمرکز داستان آن روی یک متهم است که ۲۴ ساعت تا اعدام آن زمان بیشتر باقی نمانده است. همچنین شبکه تلویزیونی TV Asahi در حال همکاری با شبکه فاکس برای ساخت سریال ۲۴Japan است که انتظار می‌رود پخش فصل اول سریال ۲۴ ژاپن از سال ۲۰۲۰ آغاز شود. این سریال در واقع بازسازی فصل اول سریال ۲۴ خواهد بود، اما تغییراتی نسبت به مجموعه اصلی نیز خواهد داشت تا با فرهنگ ژاپن همخوانی بیشتری داشته باشد و سریال ۲۴Japan به اقدامات گروه‌های تروریستی می‌پردازد که اولین نخست‌وزیر زن ژاپن را تهدید به ترور می‌کنند.

از دست نده:  پیش‌بینی قسمت آخر / ششم فصل هشتم گیم اف ترونز: چه کسی می‌میرد و تخت آهنین به چه کسی می‌رسد؟

هر فصل سریال ۲۴ در ۲۴ قسمت تولید و منتشر می‌شود که مجموعه اصلی داستان جک باور را دنبال می‌کند و خیلی زود به یکی از محبوب‌ترین سریال‌های تلویزیون تبدیل شد در سال ۲۰۰۶ توانست جایزه امی بهترین سریال سال را دریافت کند. همچنین این سریال پس هشت فصل توانست از سریال Mission: Impossible (ماموریت غیر ممکن) عبور کند تا به عنوان طولانی‌ترین مجموعه تلویزیونی آمریکایی با حال و هوای جاسوسی و موضوعات ضد تروریستی تبدیل شود. سریال ۲۴Legacy نیز سریال فرعی مجموعه ۲۴ بود که ادامه پخش آن پس از یک فصل لغو شد.

منبع: زومجی

امتیاز دهید
  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin
قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

داغ‌ترین بحث‌ها

تازه های بازی

جدیدترین مطالب فیلم و سریال

ترسناک‌ترین‌ها