• خانه
 • >
 • بازی
 • >
 • جدول فروش هفتگی انگلستان؛ دویل می کرای ۵ – Devil May Cry 5 با قدرت تمام آغاز کرد

جدول فروش هفتگی انگلستان؛ دویل می کرای ۵ – Devil May Cry 5 با قدرت تمام آغاز کرد

 • توسط WentWorthMiller
 • ۵ سال قبل
 • ۰
بازی دویل می کرای 5 - Devil May Cry 5

سایت چارت ترک به رسم هر هفته، جدید‌ترین گزارش از فروش بازی‌ها در انگلستان را منتشر کرده که براساس آن، بازی دویل می کرای ۵ – Devil May Cry 5،‌ جدید‌ترین ساخته شرکت کپکام، توانسته در هفته اول انتشارش در در رتبه نخست این جدول قرار بگیرد. دویل می کرای ۵ – Devil May Cry 5 به‌عنوان جدید‌ترین نسخه از سری دویل می کرای، هم توانسته نمره‌های بسیار خوبی از منتقدین دریافت کند و هم اینکه از حیث فروش عملکرد خوبی را تجربه می‌کند و در رتبه اول جدول فروش هفتگی انگلستان هم قرار گرفته است.

بازی دویل می کرای 5 - Devil May Cry 5

اما در رتبه دوم جدول این هفته، شاهد بازی رد دد ۲ – Red Dead Redemption 2 هستیم که توانسته با سه پله صعود به این رتبه برسد. Mario Kart 8 Deluxe، یکی از بازی‌های حاضر نینتندو در فهرست ۱۰ بازی پرفروش هفته هم صعود چشم‌گیری داشته و با پنج پله صعود خودش را به جایگاه سوم جدول رسانده است.

بازی رد دد 2 - Red Dead Redemption 2

در رتبه چهارم، شاهد بازی آنتم – Anthem هستیم که پس از دو هفته صدرنشینی متوالی، این هفته با انتشار DMC 5 و همینطور عملکرد بهتر سایر بازی‌ها و صعود آن‌ها در جدول، سه پله سقوط داشته و در جایگاه چهارم دیده می‌شود. فیفا ۱۹، دیگر بازی شرکت الکترونیک آرتز هم با میزان سقوط مشابه در رتبه پنجم قرار گرفته است.

بازی آنتم - Anthem

فیفا و انتم تنها بازی‌هایی نیستند که این هفته سه پله سقوط داشته‌اند و Far Cry New Dawn هم با سرنوشتی مشابه، از رتبه سوم هفته پیش به جایگاه شِشم رسیده است و در رتبه هفتم هم شاهد بازی The Lego Movie 2 Videogame هستیم که هفته پیش در اولین هفته انتشار، کارش را در رتبه چهارم آغاز کرد اما حال با سقوطی سه پله‌ای به رتبه هفتم رسیده است. رتبه هشتم در اختیار یک بازی دیگر از نینتندو یعنی Super Smash Bros. Ultimate است که یک پله هم نسبت به هفته پیش صعود داشته است.

از دست نده:  بررسی بازی مترو اکسدس - Metro Exodus + ویدیو (گیم پلی) و گالری تصاویر

بازی Metro Exodus

درنهایت دو رتبه پایانی جدول این هفته هم به‌ترتیب در اختیار بازی‌های Metro Exodus و GTA V هستند؛ نسخه جدید مترو برای رسیدن به رتبه نهم دو پله سقوط را تجربه کرده است و GTA V هم با صعودی یک پله‌ای، موفق شده دوباره به جمع ۱۰ بازی پرفروش هفته برگردد. تغییرات نسبتا زیادی که این هفته در جدول فروش هفتگی انگلستان شاهد بودیم، باعث شده‌اند تا برخی بازی‌هایی که هفته پیش در جمع ۱۰ بازی پرفروش بودند این هفته جایی در این رتبه‌ها نداشته باشند؛ برای مثال Dirt Rally 2.0 که هفته پیش در رتبه شِشُم قرار داشت، این هفته با سقوط زیاد در جایگاه بیست و یکم دیده می‌شود. یا در مثالی دیگر می‌توان به Trials Rising اشاره داشت که هفته پیش در رتبه دهم قرار گرفته بود اما این هفته در جایگاه بیست و هفتم است. به‌عنوان نکته پایانی، این هفته همچنین شاهد یک بازی جدید دیگر یعنی Left Alive هم بودیم که البته دقیقا مثل نمره‌هایش، شروع خوبی از حیث فروش هم نداشته و در رتبه سی و نهم دیده می‌شود.

جدول فروش هفتگی انگلستان در هفته سوم و روز ۲۱ اسفند (۱۳ مارس)

رتبه فعلی رتبه قبلی نام بازی
۱ Devil May Cry 5
۲ ۵↑ Red Dead Redemption 2
۳ ۸↑ Mario Kart 8 Deluxe
۴ ۱↓ Anthem
۵ ۲↓ FIFA 19
۶ ۳↓ Far Cry New Dawn
۷ ۴↓ The Lego Movie 2 Videogame
۸ ۹↑ Super Smash Bros. Ultimate
۹ ۷↓ Metro Exodus
۱۰ ۱۱↑ GTA V
امتیاز دهید
 • facebook
 • googleplus
 • twitter
 • linkedin
 • linkedin
قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

داغ‌ترین بحث‌ها

تازه های بازی

جدیدترین مطالب فیلم و سریال

ترسناک‌ترین‌ها