• خانه
 • >
 • سینما
 • >
 • تیزر تریلر قسمت دوم فصل هشتم سریال گیم آف ترونز – Game of Thrones

تیزر تریلر قسمت دوم فصل هشتم سریال گیم آف ترونز – Game of Thrones

 • توسط WentWorthMiller
 • ۵ سال قبل
 • ۰
تیزر تریلر قسمت دوم فصل هشتم سریال گیم آف ترونز - Game of Thrones

یکی از مهم‌ترین اتفاقاتِ رخ‌داده در قسمت اول فصل آخر سریال بازی تاج و تخت ( گیم آف ترونز – Game of Thrones) به رویارویی دو کاراکتری مربوط می‌شد که آخرین بار، مدت‌ها پیش و در آخرین ثانیه‌های اولین قسمتِ سریال، مقابل یکدیگر قرار گرفته بودند؛ آدم‌هایی که رویارویی‌شان حتی در تک‌سکانسِ به تصویر کشیده‌شده تا همین لحظه هم عالی به نظر می‌رسید و باید دید کش‌وقوس داستانیِ مابینِ آن‌ها، در ادامه به کجا کشیده می‌شود. ولی از آن‌جایی که بازی تاج و تخت – Game of Thrones خوش‌بختانه در نخستین قسمت فصل جدیدش هم ثابت کرد که درون دقایق فصل پایانی می‌خواهد از تک به تک مواجهه‌های شخصیت‌های گوناگون و دیالوگ پرتاب کردن‌های آن‌ها به سمت یکدیگر نهایت بهره را ببرد، پس همه انتظار داشتیم که آمدنِ جیمی لنیستر به وینترفل با وجود قهرمانانه جلوه کردنش در نگاه اکثر بینندگان، حس‌وحالی خطرناک هم داشته باشد. باوری که حالا و با انتشار پروموی قسمت دوم که علاوه‌بر استفاده از برخی لحظات دیده‌شده در تریلر اصلی این فصل، صحنه‌های تازه‌ای را نیز شامل می‌شود، بیشتر از همیشه قابل اعتنا به نظر می‌آید.

 

وقتی بچه بودم، برادرم موقع خواب داستانی درباره‌ی مردی که پدرم را کشت، برای من تعریف می‌کرد؛ داستانی درباره‌ی تمام بلاهایی که می‌توان بر سرِ آن مرد، نازل کرد.

– دنریس تارگرین در پروموی قسمت دوم فصل هشت

در دراماتیک‌ترین تصویرِ حاضر درون ویدیوی جدید، می‌توان جیمی لنیستر را دید که مقابل دسته‌ای از حاضران ایستاده است و انتظارِ قضاوت شدن توسط آنان را می‌کشد؛ چرا که احتمالا خیلی‌ها به محض دیدن وی، او را خیانت‌کاری که برای نفوذ بین مردم شمال به این‌جا سفر کرده است خطاب می‌کنند و قرار نیست با آغوش باز، پسر دست‌طلایی تایوین لنیستر را به‌عنوان یکی از همراهان‌شان در جنگِ بزرگِ پیش‌رو بپذیرند. خودِ دنریس هم که علاوه‌بر مشکلات تمامیِ حاضران با جیمی، ظاهرا عرصه را بر او تنگ‌تر نیز خواهد کرد؛ چرا که برای مادر اژدهایان، جیمی قبل از هر چیز، قاتل پدرش است. و در چنین اوضاعی، شاید بزرگ‌ترین امیدِ جیمی که در این تیزر ترسیده به نظر می‌رسد، برن استارکی باشد که مدت‌ها قبل توسط او از پنجره‌ی قلعه به پایین پرتاب شد ولی انگار پس از تبدیل شدن به کلاغ سه‌چشم، برخلاف دیگر انسان، عنصر کینه را از احساساتش حذف کرده است!

از دست نده:  صحبت‌های نرگس آبیار در مورد فیلم شبی که ماه کامل

راستی، این تیزر علاوه‌بر تصویرسازی از دادگاه جیمی و گفت‌وگوی سانسا با دنریس با محوریت خیانت سرسی، خبر از نزدیک و نزدیک‌تر شدن وایت‌واکرها نیز می‌دهد؛ طوری که بتوان تقریبا از حالا مطمئن بود قسمت دومِ فصل هشتم با داستان‌گویی ۵۸ دقیقه‌ای خود، در جایی به پایان می‌رسد که دیگر شاهِ شب، احتمالا پشت درهای وینترفل خواهد بود.

نگاهی کوتاه به دادگاه جیمی، شنیدن بخشی از گفت‌وگوی سانسا با دنریس راجع به خیانت سرسی و اطمینان از نزدیک‌تر شدن شاهِ شب و وایت‌واکرهایش. این‌ها، مهم‌ترین آورده‌های تیزر جدید سریال برای مخاطبان هستند

اپیزود دوم فصل هشت، آخرین قسمت از فصل آخر سریال بازی تاج و تخت – Game of Thrones است که مدت‌زمانی کمتر از ۱ ساعت و ۱۸ دقیقه دارد و راس ساعتِ ۰۵:۳۰ بامداد روز دوشنبه، ۲ اردیبهشت سال ۱۳۹۸ شمسی، از شبکه HBO تقدیم طرفداران می‌شود. منبع: زومجی/

3.1/5 - (7 امتیاز)
 • facebook
 • googleplus
 • twitter
 • linkedin
 • linkedin
قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

داغ‌ترین بحث‌ها

تازه های بازی

جدیدترین مطالب فیلم و سریال

ترسناک‌ترین‌ها