• خانه
 • >
 • سینما
 • >
 • گیشه؛ فیلم پارادایس به صدر فروش سینمای ایران بازگشت

گیشه؛ فیلم پارادایس به صدر فروش سینمای ایران بازگشت

 • توسط WentWorthMiller
 • ۵ سال قبل
 • ۰
فیلم پارا

در هفته‌ای که اکران مردمی فیلم‌های نوروزی در حال پیگیری است، سینمای ایران همان فروش معمولی هفته‌های گذشته‌اش را داشت. در این هفته فیلم پارادایس ساخته علی عطشانی بیشترین فروش را تجربه کرد. این فیلم سینمایی با بازی جواد عزتی و مهران رجبی در هشتمین هفته اکرانش در ۹۸ سینما روی پرده رفت. «پارادایس» در این هفته ۲۲۶ میلیون تومان فروخت. مجموع فروش «پارادایس» حالا به ۴ میلیارد و ۳۸۲ میلیون تومان رسیده است. فیلم سینمایی «پارادایس» یک کمدی عامه‌پسند است که از فرمول تکراری «حضور بازیگران پول‌ساز بعلاوه بازیگران زن خارجی» پیروی می‌کند و خوب، نتیجه هم گرفته است.

فیلم آشغال های دوست داشتنی

رتبه دوم این هفته در اختیار فیلم سینمایی «آشغال‌های دوست داشتنی» ساخته‌ی محسن امیر یوسفی است. این فیلم سینمایی این هفته پنجمین هفته اکرانش را تجربه کرد و ۱۰۳ سینما در اختیار داشت. «آشغال‌های دوست داشتنی» در این هفته ۲۲۳ میلیون تومان فروخت. این فیلم ایرانی حالا به مجموع درآمد ۳ میلیارد ۳۱۰ میلیون تومان رسیده است. از بازیگران «آشغال‌های دوست داشتنی» می‌توان به شهاب حسینی، حبیب رضایی، صابر ابر و اکبر عبدی اشاره کرد.

فیلم قانون مورفی

رتبه سوم این هفته در اختیار جدیدترین ساخته رامبد جوان یعنی «قانون مورفی» است. «قانون مورفی» حالا در یازدهمین هفته اکرانش است و این هفته در ۱۰۱ سینما به نمایش درآمده است. این فیلم سینمایی در این هفته ۱۴۶ میلیون تومان فروخت و مجموع درآمدش را به ۹ میلیارد ۶۲۵ میلیون تومان رساند. «قانون مورفی» یک فیلم کمدی با بازی بازیگرانی مانند امیر جدیدی و امیر جعفری است. «قانون مورفی» پرفروش‌ترین ساخته رامبد جوان است. رتبه چهارم این هفته سینمای ایران در اختیار فیلم سینمایی «هت‌تریک» ساخته‌ی رامتین لوافی است. این فیلم سینمایی که حالا در پنجمین هفته اکرانش روی پرده رفته است، این هفته ۹۰ سینما در اختیار داشت. «هت‌تریک» در این هفته ۱۳۱ میلیون تومان فروخت. با این حساب مجموع درآمد فیلم سینمایی «هت‌تریک» با بازی امیر جدیدی و پریناز ایزدیار به یک میلیارد و ۵۳۱ میلیون تومان رسیده است.

از دست نده:  انتشار قسمت اول فیلم هزارپا در شبکه نمایش خانگی

پنجمین فیلم پرفروش این هفته سینمای ایران «تخته گاز» ساخته محمد آهنگرانی است. این فیلم سینمایی در دهمین هفته اکرانش ۱۰۸ سینما در اختیار داشت. فیلم سینمایی «تخته گاز» در این هفته ۱۰۹ میلیون تومان فروخت. مجموع درآمد این فیلم سینمایی حالا به ۲ میلیارد و ۴۱۹ میلیون تومان رسیده است. با وجود اینکه انتظار می‌رفت هفته‌ی گذشته به دلیل اکران نوروز آخرین حضور فیلم‌های مذکور در این گزارش در فهرست پرفروش‌ها باشد، اما اینطور نبود. چرا که فیلم‌های اکران نوروز اکثرا به صورت مردمی اکران شدند و به احتمال بالا از این هفته اکران جدی‌ترشان آغاز خواهد شد.  شما در ادامه می‌توانید فهرست ده فیلم پرفروش هفته گذشته را مرور کنید.

۱۰ فیلم پرفروش هفته آخر اسفند سینمای ایران

ردیف نام فیلم هفته فروش هفتگی
۱ پارادایس ۸ ۲۲۶,۵۷۱,۰۰۰
۲ آشغال‌های دوست داشتنی ۵ ۲۲۳,۹۳۳,۰۰۰
۳ قانون مورفی ۱۱ ۱۴۶,۱۴۹,۰۰۰
۴ هت تریک ۵ ۱۳۱,۲۱۸,۰۰۰
۵ تخته گاز ۱۰ ۱۰۹,۳۳۹,۰۰۰
۶ جن زیبا ۵ ۸۹,۰۲۸,۰۰۰
۷ ماموریت غیر ممکن ۵ ۶۵,۳۱۷,۰۰۰
۸ دزد و پری ۲ ۱۲ ۱۸,۸۱۱,۰۰۰
۹ سوء تفاهم ۵ ۱۵,۳۹۶,۰۰۰
۱۰ بمب؛ یک عاشقانه ۱۵ ۱۲,۳۸۳,۰۰۰

منبع: زومجی

امتیاز دهید
 • facebook
 • googleplus
 • twitter
 • linkedin
 • linkedin
قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

داغ‌ترین بحث‌ها

تازه های بازی

جدیدترین مطالب فیلم و سریال

ترسناک‌ترین‌ها