• خانه
 • >
 • سینما
 • >
 • گیشه: گزارش فروش سینمای ایران و صدرنشینی بی پایان شبی که ماه کامل شد

گیشه: گزارش فروش سینمای ایران و صدرنشینی بی پایان شبی که ماه کامل شد

 • توسط WentWorthMiller
 • ۵ سال قبل
 • ۰
فیلم شبی که ماه کامل شد / گیشه / گزارش فروش سینمای ایران

فیلم‌های تازه در راه سینماها هستند، اما این هفته هم صدر جدول به فیلم سینمایی شبی که ماه کامل شد به کارگردانی نرگس آبیار تعلق دارد. این فیلم سینمایی حالا در نهمین هفته اکران خود در ۱۳۲ سینما به نمایش درآمده است. شبی که ماه کامل شد که با اکران عید فطر روی پرده رفته است، در این هفته ۷۵۱ میلیون تومان فروخته است. تازه‌ترین ساخته نرگس آبیار تاکنون به فروش کلی ۱۶ میلیارد و ۴۵۳ میلیون تومان دست پیدا کرده است. یادآوری می‌شود که در آینده‌ای نزدیک فیلم‌های تازه‌ای اکران خواهند شد و این موضوع می‌تواند شکل تازه‌ای به جدول فروش فیلم‌ها ببخشد.

فیلم سینمایی ایکس لارج / محسن توکلی / سحر قریشی

در رتبه دوم پرفروش‌ها فیلم سینمایی ایکس لارج ساخته محسن توکلی را با بازی سحر قریشی داریم. این فیلم سینمایی که اکنون در ششمین هفته اکران است، در ۱۴۳ سینما به نمایش درآمده است. ایکس لارج در هفته گذشته موفق به فروشی ۶۶۳ میلیون تومانی شده است. این فیلم سینمایی تاکنون ۴ میلیارد و ۱۲۴ میلیون تومان فروخته است. رتبه سوم این هفته به فیلم سینمایی تگزاس ۲ ساخته مسعود اطیابی تعلق دارد. این جدیدترین همکاری سام درخشانی و پژمان جمشیدی در سینماها، در این هفته که شانزدهمین هفته اکرانش محسوب می‌شود، ۸۴ سینما در اختیار داشت. تگراس ۲ در این هفته ۶۴۱ میلیون تومان فروخت. مجموع درآمد این فیلم سینمایی حالا به ۲۳ میلیارد تومان رسیده است. فروش هفتگی بالای تگزاس ۲ باتوجه به گذشت ۱۶ هفته از اکرانش، قابل‌توجه است.

فیلم سینمایی قصر شیرین / رضا میرکریمی / حامد بهداد

در رتبه چهارم، فیلم سینمایی قصر شیرین ساخته رضا میرکریمی حضور دارد. این فیلم سینمایی دومین هفته اکران خود را سپری می‌کند. قصر شیرین که حامد بهداد را به‌عنوان بازیگر اصلی دارد، در این هفته ۱۵۵ سینما داشت. این فیلم ایرانی با فروش هفتگی ۵۸۱ میلیون تومان در جایگاه چهارم ایستاد. قصر شیرین در مجموع یک میلیارد و ۳۰۱ میلیون تومان فروخته است. این فیلم سینمایی احتمالا در هفته‌های آینده می‌تواند به فروش بیشتری دست پیدا کند. در رتبه پنجم این هفته فیلم سینمایی سرخپوست ساخته نیما جاویدی ایستاده است. این فیلم سینمایی در نهمین هفته اکرانش در ۸۲ سینما روی پرده رفته است. ساخته نیما جاویدی در این هفته ۴۹۷ میلیون تومان فروخت. فیلم سینمایی سرخپوست با این حساب به مجموع درآمد ۱۲ میلیارد و ۶۱۶ میلیون تومان دست پیدا کرده است. از تازه‌اکران‌های این هفته می‌توان به فیلم سینمایی قسم ساخته محسن تنابنده اشاره کرد. این فیلم سینمایی در هفته گذشته به‌عنوان اولین هفته کامل در اکران، ۵۷ سینما در اختیار داشت. فیلم جدید محسن تنابنده تاکنون به فروشی ۳۴۰ میلیون تومانی دست پیدا کرده است. این فیلم سینمایی با بازی مهناز افشار می‌تواند به فروش قابل‌توجه‌ای دست پیدا کند. منبع: زومجی/

از دست نده:  تاخیر در اکران فیلم های مارول و دیزنی: از بلک ویدو و اترنالز تا مولان و جانگل کروز

گزارش فروش سینمای ایران در هفته دوم مرداد ۹۸

ردیف نام فیلم هفته تعداد سینما فروش هفتگی مجموع فروش
۱ شبی که ماه کامل شد ۹ ۱۳۲ ۷۵۱,۳۶۹,۰۰۰ ۱۶,۴۵۳,۲۴۴,۰۰۰
۲ ایکس لارج ۶ ۱۴۳ ۶۶۳,۷۸۱,۰۰۰ ۴,۱۲۴,۵۴۰,۰۰۰
۳ تگزاس ۲ ۱۶ ۸۴ ۶۴۱,۸۷۵,۰۰۰ ۲۳,۰۷۲,۶۲۰,۰۰۰
۴ قصر شیرین ۲ ۱۱۵ ۵۸۱,۸۸۳,۰۰۰ ۱,۳۰۱,۲۴۳,۰۰۰
۵ سرخپوست ۹ ۸۲ ۴۹۷,۸۹۲,۰۰۰ ۱۲,۶۱۶,۲۴۹,۰۰۰
۶ زهرمار ۷ ۹۲ ۳۸۲,۶۶۲,۰۰۰ ۴,۸۶۷,۶۷۹,۰۰۰
۷ قسم ۱ ۵۷ ۳۴۰,۱۸۱,۰۰۰ ۳۴۰,۱۸۱,۰۰۰
۸ نیوکاسل ۳ ۱۱۱ ۲۹۴,۶۴۱,۰۰۰ ۱,۱۱۳,۸۷۷,۰۰۰
۹ تپلی و من ۲ ۱۱۸ ۲۸۶,۶۵۰,۰۰۰ ۴۹۹,۹۵۲,۰۰۰
۱۰ سرکوب ۲ ۶۴ ۲۱۶,۹۱۲,۰۰۰ ۴۵۶,۲۵۱,۰۰۰
5/5 - (11 امتیاز)
 • facebook
 • googleplus
 • twitter
 • linkedin
 • linkedin
قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

داغ‌ترین بحث‌ها

تازه های بازی

جدیدترین مطالب فیلم و سریال

ترسناک‌ترین‌ها