• خانه
 • >
 • خرید، تبلیغات و سفارش رپورتاژ آگهی با کمترین هزینه

خرید، تبلیغات و سفارش رپورتاژ آگهی با کمترین هزینه

همانطور که می دانید خرید رپورتاژ آگهی یکی از ابزار های دیجیتال مارکتینگ در تبلیغات اینترنتی امروز است. سایت سه گوش نیز به عنوان ارائه کننده خدمات تخصصی انتشار رپورتاژ آگهی و تهیه رپورتاژ آگهی توسط تولیدکنندگان محتوا خبره ایران دستی در آتش دارد.

رپورتاژ آگهی نوعی متن برای معرفی خدمات یا محصول یا ویژگی های کسب و کارتان می باشد و همچنین رپورتاژ خبری، یک خبر از کسب و کارتان (ترجیحا واقعی) را منعکس می‌کند. در داخل متن چند کلمه کلیدی هدف می باید به سایت شما لینک شود.

کمپین رپورتاژ آگهی چیست؟

رپورتاژ آگهی یا رپرتاژ ادز یا آگهی خبری یکی از راه های کارآمد برای برندآفرینی، سئو و بهینه سازی وب سایت هاست. در هر سفارش و خرید رپورتاژ آگهی، فرصت دارید در یک وب سایت دیگر، برند و خدماتتان را معرفی و به آن لینک بدهید. رپورتاژ آگهی در سئو، راهی برای افزایش اعتبار دامنه تان محسوب می شود البته اگر در محتوای رپورتاژ نیز، اصول سئو را رعایت کرده باشید و محتوایی مفید تولید کرده باشید. با انتخاب سایت های مناسب برای رپورتاژ آگهی، می توانید به سرعت نتیجه مثبت آن را در سئو و برندینگ وب سایتتان ببینید. تاثیر رپورتاژ بر سئو به حدی زیاد است که بنیانگذار گوگل، ایده گوگل را با بک لینک شروع کرد. لری پیج درخواب دید که اعتبار مطالب سایتها را میتوان با بک لینک ها سنجید و این شروع ایده موتور جستجوی گوگل بود. هر چند امروزه گوگل بسیار هوشمندانه به بررسی بک لینک ها می پردازد ولی هنوز بهترین راه برای گرفتن بک لینک های دائمی طبیعی، درج آگهی رپورتاژ می باشد.

 

چرا خدمات رپورتاژ آگهی سایت سه گوش ؟

 • هزینه پایین و تخفیفات سه گوش در تولید رپورتاژ بسیار هیجان انگیز است.
 • مشاوره سه گوش برای تولید رپورتاژ بهینه نتیجه بخش است.
 • سه گوش برنامه رپورتاژ وب سایتتان را تنظیم می کند.
 • امکان ردیابی یا Tracking لینک موجود در متن.

 

چه سایتی برای خرید رپرتاژ آگهی بهتر و مناسب است؟

 • سایتی که اعتبار دامنه (Domain Authority) و spam score قابل قبول دارد.
 • سایتی که محتوایی مشابه وبسایت‌تان دارد.
 • سایتی که در موضوع موردنظرتان دارای رنک باشد (ورودی گوگل یا دایرکت خوبی داشته باشد).
 • سن دامنه سایت ناشر رپورتاژ بسیار مهم است.

عوامل فوق به ترتیب اتوریتی، رتبه الکسا و سن دامنه برای سئو موثر هستد ولی الکسا تاثیر مستقیم در هزینه دارد و برای شهرت و ورودی مستقیم موثرتر خواهد بود.

 

خصوصیات محتوا در رپورتاژ آگهی یا رپرتاژ خبری

 • متن ریپورتاژ نشان ندهد که یک تبلیغ است و به صورت نامحسوس اطلاع رسانی کند.
 • در رپورتاژ فقط فکر سئو نباشید و احساس خواننده از متن رپورتاژ بسیار مهم است.
 • حدود ۱۰۰۰ کلمه باشد و ۴ لینک در آن قرار گیرد و حداقل یک عکس جذاب داشته باشد.
 • لینک ها در محتوای رپورتاژ بر کلمه کلیدی خاصی تمرکز داشته باشد (در این قسمت حتما مشاوره بگیرید)

 

ملاک های تعیین قیمت رپرتاژ آگهی

در حال حاضر تعیین قیمت رپورتاژ آگهی تحت مدیریت سازمان خاصی نیست و نظارت خاصی بر قیمت ها صورت نمی‌گیرد. به همین دلیل هر سایت بر اساس سیاست گذاری داخلی خود هزینه رپورتاژ آگهی را مشخص می‌‌کند. این شرایط سبب شده کسب و کارها برای انتخاب و مذاکره با سایت ها با دشواری هایی روبرو شوند و بعضا هزینه های زیادی را به شرکت‌ها تحمیل می‎کند. تعیین قیمت رپورتاژ آگهی از ملاک های واحدی پیروی نمی‌کند اما کیفیت وب سایت از نظر همه کارشناسان مهم‌ترین ملاک تعیین هزینه رپورتاژ آگهی است. مقایسه اتوریتی دامنه (DA) و اتوریتی صفحه (PA) سایت‌ها یکی از بهترین ملاک های سنجش کیفیت سایت و تعیین قیمت رپورتاژ است. به طور خلاصه برای تعیین قیمت و خرید رپرتاژ آگهی باید به موارد ذیل دقیت کنید:

 1. اعتبار دامنه (Domain Authority) و اعتبار صفحه (Page Authority) سایت‌ها یکی از بهترین فاکتورهای سنجش کیفیت سایت و تعیین قیمت رپورتاژ خبری است. اعتبار دامنه و اعتبار صفحه یک امتیاز رتبه بندی در موتور جستجو هستند که توسط شرکت Moz  ارائه شده و پیش بینی می­کنند که یک وب‌سایت یا صفحه در صفحه نتایج موتورهای جستجو چگونه رتبه بندی خواهد شد. نتیجه این پیش بینی امتیازی بین ۰ تا ۱۰۰ خواهد بود و هر اندازه که این عدد بالاتر باشد، به معنی شایستگی بیشتر دامنه یا صفحه در کسب رتبه بالاتر است. یکی از مهم­ترین معیارهای تعیین قیمت رپورتاژ آگهی موضوع اعتبار دامنه و اعتبار صفحه است.
 2. اسپم اسکور (Spam score) معیاری است که توسط شرکت MOZ در نظر گرفته شده و عددی بین ۰ تا ۱۰۰ است تا اسپم بودن یک سایت را مشخص کند و به ما نشان می‌دهد که سایت مدنظر چقدر احتمال جریمه شدن توسط گوگل را دارد. طبیعی است هر چه این عدد برای سایتی به ۱۰۰ نزدیک تر باشد احتمال اسپم بودن آن سایت بالاتر است بنابراین قیمت رپورتاژ آگهی در این سایت­‌ها ارزان­‌تر است.
 3. رتبه الکسا یک سایت نشان دهنده بازدیدکنندگان یک سایت است و طبیعی است هر چه تعداد بازدیدکنندگان یک سایت بالا رود رتبه الکسا کاهش پیدا می­کند. رتبه الکسا مرجع مناسبی برای نشان دادن تعداد حدودی بازدیدکنندگان آن سایت است، بنابراین شاخص مناسبی در تعیین قیمت رپورتاژ آگهی می­‌باشد.
 4. تعداد لینک های فالو در محتوای رپورتاژ آگهی می­تواند منجر به بهبود سئو سایت و کسب رتبه­‌ی بهتر در نتایج جستجوی کلمات کلیدی مدنظر شما در گوگل شود. یکی از نکات مهم در برآورد قیمت رپورتاژ آگهی تعداد لینک­‌های فالو است که سایت آگهی­‌دهنده آن را مشخص می‌کند

سفارش رپورتاژ آگهی در سایت سه گوش

سایت سه گوش برخلاف رتبه پایین در الکسا، دارای دامین اتوریتی قابل قبول در سایت Moz.com و ورودی سرچ بالا در کلمات تخصصی حوزه‌کاری خود است. مجله سرگرمی سه گوش با انتشار رپورتاژ آگهی یا همان خبر آگهی، با کمترین هزینه و ارائه بک لینک با کیفیت، می تواند نیاز شما از برندینگ در بین کاربران اینترنتی را تامین نماید. اگر نیازمند مشاوره در این حوزه هستید، برای مشاوره رایگان با ما در تماس باشید. همچنین برای سفارش و خرید رپورتاژ آگهی تنها کافی است با شماره تلگرام ۰۹۳۷۱۵۴۶۱۰۳ و یا ایمیل Reportage.3goosh.com[@]Gmail.com با ما ارتباط بگیرید.

لیست خرید رپورتاژ آگهی سایت سه گوش

پلن تعداد کلمات هزینه تالیف و انتشار هزینه انتشار بدون تالیف تعداد لینک فالو تعداد عکس
A ۵۰۰ ۷۰۰۰۰ هزار تومان ۵۰۰۰۰ هزار تومان ۲ ۱
B ۷۰۰ ۹۵۰۰۰ هزار تومان ۷۰۰۰۰ هزار تومان ۳ ۲
C ۱۰۰۰ ۱۳۵۰۰۰ هزار تومان ۱۰۰۰۰۰ هزار تومان ۳ ۳
D ۱۲۰۰ ۱۶۵۰۰۰ هزار تومان ۱۲۰۰۰۰ هزار تومان ۳ ۳
E ۱۵۰۰ ۱۹۵۰۰۰ هزار تومان ۱۴۰۰۰۰ هزار تومان ۳ ۴
F ۲۰۰۰ ۲۵۰۰۰۰ هزار تومان ۱۸۰۰۰۰ هزار تومان ۳ ۵

خرید رپورتاژ آگهی چه تاثیری بر سئو سایت شما دارد؟

کیوردهای استفاده شده در رپرتاژ آگهی که به صفحه مقصد شما لینک شده‌، به گوگل اعلام می‌کنند که این صفحات دارای اهمیت بالایی بوده و در نتایج گوگل ظاهر می شوند.

نکات مهمی که در خرید رپرتاژ آگهی باید به آن دقت کنیم، چیست؟

برای انتشار رپرتاژ آگهی در سایتی باید به ۳ مورد دقت کنید، بررسی فاکتور دامین اتوریتی یا اعتبار دامنه یا DA، بررسی اسپم اسکور یا SC و در نهایت بررسی عملکرد سایت میزبان در حداقل ۳ تا ۶ ماه گذشته.

نحوه نوشتن رپورتاژ آگهی چگونه است و چه مواردی را باید در نظر بگیریم؟

رپورتاژ آگهی باید حداقل دارای ۵۰۰ تا ۱۲۰۰ کلمه باشد. ایداه آل هر رپرتاژ ۱۲۰۰ کلمه است و هر عبارت لینک شده باید در ادامه تیتر‌های جداگانه قرار گرفته باشد. متن نوشته شده برای رپورتاژ آگهی باید یونیک و تصویر استفاده شده نیز مربوط به سایت مقصد باشد.

داغ‌ترین بحث‌ها

تازه های بازی

جدیدترین مطالب فیلم و سریال

ترسناک‌ترین‌ها