• خانه
 • >
 • خرید، تبلیغات و سفارش رپورتاژ آگهی با کمترین هزینه

خرید، تبلیغات و سفارش رپورتاژ آگهی با کمترین هزینه

خرید رپورتاژ آگهی یکی از ابزار‌های دیجیتال مارکتینگ در تبلیغات اینترنتی امروز است. سایت سه گوش نیز به عنوان ارائه کننده خدمات تخصصی انتشار رپورتاژ آگهی و تهیه رپورتاژ آگهی توسط تولیدکنندگان محتوا خبره ایران دستی در آتش دارد.

رپورتاژ آگهی نوعی متن برای معرفی خدمات یا محصول یا ویژگی های کسب و کارتان می باشد و همچنین رپورتاژ خبری، یک خبر از کسب و کارتان (ترجیحا واقعی) را منعکس می‌کند. در داخل متن چند کلمه کلیدی هدف می باید به سایت شما لینک شود.

 

لیست خرید رپورتاژ آگهی سایت سه گوش
پلن تعداد کلمات هزینه تعداد لینک فالو تعداد عکس
A ۱۰۰۰ ۳۰۰۰۰۰ هزار تومان ۲ ۱
B ۱۲۰۰ ۳۵۰۰۰۰ هزار تومان ۳ ۲
C ۱۳۰۰ ۴۵۰۰۰۰ هزار تومان ۴ ۴
D ۱۵۰۰ ۶۰۰۰۰۰ هزار تومان ۵ ۵
سفارش و خرید رپورتاژ آگهی از طریق تلگرام seomanger

 

کمپین رپورتاژ آگهی چیست؟

کمپین رپورتاژ آگهی چیست؟

کلمه Reportage ریشه‌ای فرانسوی داشته و به معنای «گزارش» است. محتوای این نوع گزارش با فرم روایت گونه، ضمن بیان اطلاعاتی مفید، کاربردی و البته مستند، به معرفی یک محصول، خدمات یا یک برند خاص می‌پردازد.

به طور کلی محتوای رپورتاژ آگهی شامل اطلاعاتی می‌شود که برای کاربران و مخاطبان، کاربردی و مفید است. مسلماً اقشار مختلف از مخاطبان سوالاتی در ذهن خود دارند و در اینترنت به دنبال پاسخ آن می‌گردند و اینجاست که رپورتاژ می‌تواند چاره کار باشد! به این معنا که هم می‌توانید با حوصله و دقت به سوال مخاطب پاسخ دهید و هم ضمن پاسخ به او، با استفاده از دانش بازاریابی، کاربر را جذب خدمات یا محصولاتتان کنید.

مزیت‌ های رپورتاژ آگهی برای کسب و کار

استفاده از این نوع تبلیغات، چندان معمول و همه‌گیر نیست، از طرفی اشباع شدن تفکر جمعی نسبت به تبلیغات فضای مجازی، می‌تواند برگ برنده‌ سفارش رپرتاژ آگهی جهت جایگزینی مناسب برای تبلیغات کسب و کار باشد. این نوع تبلیغ، چیزی شبیه تبلیغات همسان است (از نظر موضوع متناسب و مورد نیاز مخاطب) اما با ارائه محتوا و ارزش بیشتر. برخی دیگر از مزیت‌های رپورتاژ آگهی به شرح زیر هستند:

 • کمک به بهبود سئو: اکثر بازاریاب‌های دیجیتال در ایران، مهم‌ترین و شاید تنها‌ فایده رپورتاژ آگهی را کمک به سئوی سایت می‌دانند، تا حدی که این اصطلاح حتی در آموزش‌های بازاریابی در قسمت سئو قرار داده می‌شود. فعالیت‌های سئو برای گرفتن رتبه‌های بهتر در موتور‌های جست‌وجو، به دو قسمت اقدام‌های درون سایت (On-Page) و بیرون سایت (Off-Page) تقسیم می‌شوند. در قسمت بیرون سایت یا سئوی خارجی، برای بالا بردن اعتبار دامنه سایت، بک‌لینک‌های قدرتمند ساخته می‌شود. یکی از اصلی‌ترین روش‌ها برای گرفتن بک‌لینک‌های خوب، استفاده از رپورتاژ آگهی است. اگر سایت‌های معتبر و مرتبط با کسب و کارتان، محتوایی را منتشر کنند که در آن لینک‌های سایت شما قرار داده شود، موتور‌های جست‌وجو مانند گوگل، این لینک‌ها را پیدا کرده و در طول زمان، اعتبار بیشتری به سایت می‌دهند.
 • افزایش ترافیک سایت و سرنخ فروش: همان‌طور که گفته شد، هدف اصلی رپورتاژ آگهی، تبلیغات است و یک رپرتاژ خوب باید طوری نوشته شود که بتواند توجه مخاطب را جلب و او را مجاب کند که با کلیک روی لینک‌های محتوا، وارد سایت شود. لازم نیست که جهت گرفتن ترافیک برای سایت، حتماً سراغ روش‌هایی مانند تبلیغات نمایشی و کلیکی رفت، بعضی مواقع می‌توان از یک محتوای خوب که در جای مناسب منتشر شده، ورودی‌هایی با کیفیت زیاد گرفت و با کمک تکنیک‌ها و ابزارهایی مثل بازاریابی درونگرا، فراخوانی به اقدام مناسب و …، این ترافیک را به سرنخ فروش یا لید تبدیل کرد.
 • برندینگ قوی‌تر: از دیگر مزیت‌های تبلیغات با رپورتاژ، کمک به برندینگ کسب و کار است. هر چقدر که بازدیدکننده‌های بیشتری در سایت‌های معروف خبری و محتوایی، اسمی از برند یک سازمان را بشنوند، قدرت اعتبار آن برند بیشتر شده و برند بزرگتری ساخته می‌شود. همچنین اعتبار برند بین کسانی که از قبل آن را می‌شناختند نیز با استفاده از رپورتاژ آگهی‌های خوب، بالا‌تر رفته و تصویر آن برند خاص در ذهنشان ماندگار می‌شود.
 • نرخ بازگشت سرمایه بهتر: آگهی رپورتاژ به صورت همیشگی در سایت منتشرکننده باقی می‌ماند و اگر بتوان یک متن جذاب و باارزش را در یک سایت معتبر به صورت دائمی قرار داد، به عنوان یک تبلیغ دائمی می‌توان به آن نگاه کرد. در این حالت، با توجه به هزینه‌های بسیار مناسبی که برای سفارش رپورتاژ آگهی باید پرداخت کرد، می‌توان به یک نرخ بازگشت سرمایه بالا هم رسید.
 • روابط عمومی بهتر: از رپورتاژ آگهی می‌توان برای بهبود روابط عمومی آنلاین نیز استفاده کرد. خبررسانی‌های مربوط به کسب و کار می‌توانند توسط سایت‌های دیگر منتشر شوند و بهتر به گوش مشتریان برسند.

چه رپورتاژی مناسب است؟

یکی از فاکتورهای اصلی گوگل برای رتبه‌بندی، لینک‌های ورودی به یک وبسایت است، بنابراین در وحله اول بدانید که شما هرچه قدر هم که لینک بسازید، باز کافی نخواهد بود.

برای خرید رپوتاژ آگهی در ابتدا بهتر است رقبا را بررسی کنید. انتشار یک پست جدید و کامل‌تر نسبت به سایت‌های رقیب می‌تواند یک روش خوب برای لینک‌سازی باشد. این‌که وبسایت رپورتاژ آگهی روی عناوین مدنظر شما، در گذشته مقالاتی را منتشر کرده باشد یا این‌که دقیقاً روی همان عناوین کار کرده باشد، بهینه‌ترین حالت ممکن است. اما غالباً چنین حالتی ممکن نخواهد بود، پس می‌توانید به سراغ سایت‌های عمومی برای ساخت کمپین رپورتاژ آگهی خود بروید.

چرا خدمات رپورتاژ آگهی سایت سه گوش ؟

 • هزینه پایین و تخفیفات سه گوش در تولید رپورتاژ بسیار هیجان انگیز است.
 • مشاوره سه گوش برای تولید رپورتاژ بهینه نتیجه بخش است.
 • سه گوش برنامه رپورتاژ وب سایتتان را تنظیم می کند.
 • امکان ردیابی یا Tracking لینک موجود در متن.

چه سایتی برای خرید رپرتاژ آگهی بهتر و مناسب است؟

چه سایتی برای خرید رپرتاژ آگهی بهتر و مناسب است؟

 • سایتی که اعتبار دامنه (Domain Authority) و spam score قابل قبول دارد.
 • سایتی که محتوایی مشابه وبسایت‌تان دارد.
 • سایتی که در موضوع موردنظرتان دارای رنک باشد (ورودی گوگل یا دایرکت خوبی داشته باشد).
 • سن دامنه سایت ناشر رپورتاژ بسیار مهم است.

عوامل فوق به ترتیب اتوریتی، رتبه الکسا و سن دامنه برای سئو موثر هستد ولی الکسا تاثیر مستقیم در هزینه دارد و برای شهرت و ورودی مستقیم موثرتر خواهد بود.

خصوصیات محتوا در رپورتاژ آگهی یا رپرتاژ خبری

 • متن ریپورتاژ نشان ندهد که یک تبلیغ است و به صورت نامحسوس اطلاع رسانی کند.
 • در رپورتاژ فقط فکر سئو نباشید و احساس خواننده از متن رپورتاژ بسیار مهم است.
 • حدود ۱۰۰۰ کلمه باشد و ۴ لینک در آن قرار گیرد و حداقل یک عکس جذاب داشته باشد.
 • لینک ها در محتوای رپورتاژ بر کلمه کلیدی خاصی تمرکز داشته باشد (در این قسمت حتما مشاوره بگیرید)

 

ملاک های تعیین قیمت رپرتاژ آگهی

ملاک های تعیین قیمت رپرتاژ آگهی

در حال حاضر تعیین قیمت رپورتاژ آگهی تحت مدیریت سازمان خاصی نیست و نظارت خاصی بر قیمت‌ها صورت نمی‌گیرد. به همین دلیل هر سایت بر اساس سیاست‌گذاری داخلی خود هزینه رپورتاژ آگهی را مشخص می‌‌کند. این شرایط سبب شده کسب و کارها برای انتخاب و مذاکره با سایت‌ها با دشواری‌هایی روبرو شوند و بعضاً هزینه‌های زیادی را به شرکت‌ها تحمیل کند. تعیین قیمت رپورتاژ آگهی از ملاک‌های واحدی پیروی نمی‌کند اما کیفیت وب‌سایت از نظر همه کارشناسان مهم‌ترین ملاک تعیین هزینه رپورتاژ آگهی است. مقایسه اتوریتی دامنه (DA) و اتوریتی صفحه (PA) سایت‌ها یکی از بهترین ملاک‌های سنجش کیفیت سایت و تعیین قیمت رپورتاژ است. به طور خلاصه برای تعیین قیمت و خرید رپرتاژ آگهی باید به موارد زیر دقت کنید:

 1. اعتبار دامنه (Domain Authority) و اعتبار صفحه (Page Authority) سایت‌ها یکی از بهترین فاکتورهای سنجش کیفیت سایت و تعیین قیمت رپورتاژ خبری است. اعتبار دامنه و اعتبار صفحه یک امتیاز رتبه‌بندی در موتور جستجو هستند که توسط شرکت Moz  ارائه شده و پیش‌بینی می‌­کنند که یک وب‌سایت یا صفحه در نتایج موتورهای جستجو چگونه رتبه‌بندی خواهد شد. نتیجه این پیش‌بینی امتیازی بین ۰ تا ۱۰۰ خواهد بود و هر اندازه که این عدد بالاتر باشد، به معنی شایستگی بیشتر دامنه یا صفحه در کسب رتبه بالاتر است. یکی از مهم­ترین معیارهای تعیین قیمت رپورتاژ آگهی موضوع اعتبار دامنه و اعتبار صفحه است.
 2. اسپم اسکور (Spam score) معیاری است که توسط شرکت MOZ در نظر گرفته شده و عددی بین ۰ تا ۱۰۰ است تا اسپم بودن یک سایت را مشخص کند و به ما نشان می‌دهد که سایت مدنظر چقدر احتمال جریمه شدن توسط گوگل را دارد. طبیعی است هر چه این عدد برای سایتی به ۱۰۰ نزدیک‌تر باشد، احتمال اسپم بودن آن سایت بالاتر است، بنابراین قیمت رپورتاژ آگهی در این سایت­‌ها ارزان­‌تر خواهد بود.
 3. رتبه الکسا یک سایت نشان‌دهنده بازدیدکنندگان آن سایت است و طبیعتاً هر چه تعداد بازدیدکنندگان یک سایت بالا رود رتبه الکسا کاهش پیدا می­‌کند. رتبه الکسا مرجع مناسبی برای نشان دادن تعداد حدودی بازدیدکنندگان آن سایت است، بنابراین شاخص مناسبی در تعیین قیمت رپورتاژ آگهی به شمار می‌رود.
 4. تعداد لینک‌های فالو در محتوای رپورتاژ آگهی می­‌تواند منجر به بهبود سئو سایت و کسب رتبه­‌ی بهتر در نتایج جستجوی کلمات کلیدی مدنظر شما در گوگل شود. یکی از نکات مهم در برآورد قیمت رپورتاژ آگهی تعداد لینک­‌های فالو است که سایت آگهی­‌دهنده آن را مشخص می‌کند.

سفارش رپورتاژ آگهی در سایت سه گوش

سفارش رپورتاژ آگهی در سایت سه گوش

سایت سه گوش برخلاف رتبه پایین در الکسا، دارای دامین اتوریتی قابل قبول در سایت Moz.com و ورودی سرچ بالا در کلمات تخصصی حوزه‌کاری خود است. مجله سرگرمی سه گوش با انتشار رپورتاژ آگهی یا همان خبر آگهی، با کمترین هزینه و ارائه بک لینک با کیفیت، می‌تواند نیاز شما از برندینگ در بین کاربران اینترنتی را تامین کند. اگر نیازمند مشاوره در این حوزه هستید، به سادگی با ما تماس بگیرید. همچنین برای سفارش و خرید رپورتاژ آگهی می‌توانید از طریق شماره تلگرام ۰۹۳۷۱۵۴۶۱۰۳ با ما در ارتباط باشید.

 

لیست خرید رپورتاژ آگهی سایت سه گوش
پلن تعداد کلمات هزینه تعداد لینک فالو تعداد عکس
A ۱۰۰۰ ۳۰۰۰۰۰ هزار تومان ۲ ۱
B ۱۲۰۰ ۳۵۰۰۰۰ هزار تومان ۳ ۲
C ۱۳۰۰ ۴۵۰۰۰۰ هزار تومان ۴ ۴
D ۱۵۰۰ ۶۰۰۰۰۰ هزار تومان ۵ ۵
سفارش و خرید رپورتاژ آگهی از طریق تلگرام seomanger

 

خرید رپورتاژ آگهی چه تاثیری بر سئو سایت شما دارد؟

کیوردهای استفاده شده در رپرتاژ آگهی که به صفحه مقصد شما لینک شده‌، به گوگل اعلام می‌کنند که این صفحات دارای اهمیت بالایی بوده و در نتایج گوگل ظاهر می شوند.

نکات مهمی که در خرید رپرتاژ آگهی باید به آن دقت کنیم، چیست؟

برای انتشار رپرتاژ آگهی در سایتی باید به ۳ مورد دقت کنید، بررسی فاکتور دامین اتوریتی یا اعتبار دامنه یا DA، بررسی اسپم اسکور یا SC و در نهایت بررسی عملکرد سایت میزبان در حداقل ۳ تا ۶ ماه گذشته.

نحوه نوشتن رپورتاژ آگهی چگونه است و چه مواردی را باید در نظر بگیریم؟

رپورتاژ آگهی باید حداقل دارای ۵۰۰ تا ۱۲۰۰ کلمه باشد. ایداه آل هر رپرتاژ ۱۲۰۰ کلمه است و هر عبارت لینک شده باید در ادامه تیتر‌های جداگانه قرار گرفته باشد. متن نوشته شده برای رپورتاژ آگهی باید یونیک و تصویر استفاده شده نیز مربوط به سایت مقصد باشد.

داغ‌ترین بحث‌ها

تازه های بازی

جدیدترین مطالب فیلم و سریال

ترسناک‌ترین‌ها