فیلم سریع و خشمگین ۹ (Fast and Furious 9) بدون دواین جانسون ساخته می شود + ۳ تریلر فیلم

  • توسط WentWorthMiller
  • ۶ ماه قبل
  • ۱
فیلم سریع و خشمگین 9 (Fast and Furious 9) بدون دواین جانسون

مجموعه فیلم Fast and Furious (سریع و خشمگین) در طی سال‌های اخیر به یکی از محبوب‌ترین و پر فروش‌ترین مجموعه‌های هالیوود تبدیل شده که فیلم Fast and Furious Presents: Hobbs and Shaw (سریع و خشمگین تقدیم می‌کند: هابز و شاو)، اولین فیلم فرعی این مجموعه خواهد بود که این فیلم قرار است در تاریخ ۲ آگوست ۲۰۱۹ (۱۱ مرداد ۱۳۹۸) اکران شود. در فیلم Hobbs and Shaw (هابز و شاو) شاهد بازگشت لوک هابز با بازی دواین جانسون و دکارد شاو با بازی جیسون استاتهام، هستیم.

حال در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، جانسون تایید کرده که او قرار نیست در قسمت جدید مجموعه اصلی بازگردد. در مصاحبه با MTV News، جانسون توضیح داد که فیلمبرداری و تولید فیلم Fast and Furious 9 (سریع و خشمگین ۹) به زودی برای اکران در سال ۲۰۲۰ آغاز خواهد شد و او یا استاتهام قرار نیست در آن حضور داشته باشند. جانسون گفت:

این برنامه همیشه برای رشد و گسترش مجموعه فیلم سریع و خشن – Fast and Furious وجود داشته است. در حال حاضر ما قرار نیست در فیلم Fast 9 حضور داشته باشیم، چرا که آن‌ها آماده هستند تا به زودی فیلمبرداری آن را شروع کنند، اما چه کسی در مورد Fast 10 و انتهای جاده خبر دارد. چون حقیقت این است که هابز و دام هنوز کار ناتمامی دارند.

فیلم سریع و خشمگین 9 (Fast and Furious 9) بدون دواین جانسون

وین دیزل، بازیگر نقش دومنیک تورتو، تهیه کننده مجموعه فیلم سریع و خشمگین – Fast and Furious نیز هست و پیش از این می‌دانیم که او و جانسون در پشت صحنه فیلمبرداری و تولید فیلم The Fate of the Furious (سرنوشت خشمگین) درگیر شده بودند و پس از آن خبرهایی مبنی بر عدم بازگشت جانسون در قسمت نهم این مجموعه شنیده شد.

دیزل اخیرا تایید کرده که از ماه آینده فیلمبرداری و تولید فیلم سریع و خشمگین ۹ (Fast and Furious 9) از ماه آینده در لندن آغاز خواهد شد. دنیل کیسی، نویسنده فیلم Kin (کین)، وظیفه نوشتن فیلمنامه قسمت نهم فیلم Fast and Furious را بر عهده داشته است.

فیلم سریع و خشمگین ۹ (Fast and Furious 9) برای اکران در تاریخ ۱۰ آوریل ۲۰۲۰ (۲۲ فروردین ۱۳۹۹) و فیلم Fast and Furious 10 (سریع و خشن ۱۰) برای اکران در تاریخ ۲ آوریل ۲۰۲۱ (۱۳ فروردین ۱۴۰۰) برنامه‌ریزی شده‌اند. کارگردانی این دو فیلم بر عهده جاستین لین، کارگردان ۴ قسمت فیلم Fast and Furious خواهد بود.

 

فیلم سریع و خشن ۹ – Fast and Furious 9 و اضافه شدن جان سینا به جمع بازیگران

در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، حضور بازیگر جدیدی در قسمت نهم مجموعه فیلم سریع و خشمگین – Fast and Furious تایید و اعلام شده است. وین دیزل، بازیگر نقش دومنیک تورتو، با انتشار ویدیویی در صفحه رسمی خود در اینستاگرام اعلام کرد که جان سینا، بازیگر فیلم‌هایی چون فیلم Daddy’s Home 2 (خونه بابا ۲)، فیلم Blockers (بازدارندگان) و فیلم بامبل بی – Bumblebee به جمع بازیگران فیلم سریع و خشمگین ۹ – Fast and Furious 9 اضافه شده است. با این حال، اطلاعاتی از نقش سینا در این فیلم در دسترس نیست، اما طبق ویدیو دیزل که سینا نیز در آن حضور داشت، به نظر می‌رسد که او قرار است یکی از اعضای جدید تیم تورتو در این قسمت باشد. همچنین به نظر می‌رسد که هنوز مراحل فیلمبرداری و تولید این فیلم اکشن آغاز نشده و این پروژه هنوز مراحل پیش از تولید خود را سپری می‌کند.

فیلم سریع و خشن 9 - Fast and Furious 9 و اضافه شدن جان سینا به جمع بازیگران

این در حالی است که سینا در حال مذاکره با کمپانی برادران وارنر برای حضور در فیلم جوخه انتحار – The Suicide Squad نیز است که با توجه به اینکه مراحل فیلمبرداری و تولید قسمت جدید فیلم جوخه انتحار – The Suicide Squad قرار نیست زودتر از پاییز سال ۲۰۱۹ آغاز شود و مراحل فیلمبرداری و تولید فیلم سریع و خشمگین ۹ – Fast and Furious 9 احتمالا به زودی آغاز خواهد شد، بعید است که تداخلی در برنامه‌های سینا ایجاد کند و او احتمالا در ابتدا در قسمت نهم و بدون عنوان فیلم سریع و خشن – Fast and Furious حضور خواهد داشت و در ادامه شاهد حضور او در فیلم جوخه انتحار – The Suicide Squad خواهیم بود. کارگردانی قسمت نهم و دهم فیلم سریع و خشن بر عهده جاستین لین، کارگردان ۴ قسمت فیلم سریع و خشن – Fast and Furious خواهد بود. دنیل کیسی، نویسنده فیلم Kin (کین)، وظیفه نوشتن فیلمنامه قسمت نهم فیلم سریع و خشن – Fast and Furious را بر عهده داشته است.

 

فیلم سریع و خشمگین ۹ – Fast and Furious 9 برای اکران در تاریخ ۲۲ می ۲۰۲۰ (۲ خرداد ۱۳۹۹) برنامه‌ریزی شده است. علاوه بر این، فیلم سریع و خشن ۱۰ – Fast and Furious 10 قرار است در تاریخ ۲ آوریل ۲۰۲۱ (۱۳ فروردین ۱۴۰۰) اکران شود. پیش از این دو فیلم، فیلم سریع و خشمگین تقدیم می‌کند: هابز و شاو – Fast and Furious Presents: Hobbs and Shaw  اولین فیلم فرعی این مجموعه خواهد بود که این فیلم قرار است در تاریخ ۲ آگوست ۲۰۱۹ (۱۱ مرداد ۱۳۹۸) اکران شود. منبع: زومجی/

  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin
قبلی «
بعدی »

۱ دیدگاه در حال حاضر

  1. عالی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

داغ‌ترین بحث‌ها

تازه های بازی

جدیدترین مطالب فیلم و سریال

ترسناک‌ترین‌ها