پاسخ جشنواره فجر به نامه پوریا اخواص

  • توسط WentWorthMiller
  • ۵ سال قبل
  • ۰
پاسخ جشنواره فجر به نامه پوریا اخواص

به گزارش سه گوش، روابط عمومی ستاد جشنواره فجر پیرو نامه سرگشاده پوریا اخواص خواننده و انصراف وی از حضور در این دوره از جشنواره، جوابیه‌ای در ۶ بند منتشر کرد.

در ادامه جوابیه صادره از روابط عمومی ستاد جشنواره فجر آمده است:

هنرمند گرامی جناب آقای پوریا اخواص

در پاسخ به نامه شما (که به جای دبیرخانه جشنواره به رسانه‌ها ارسال شده است!) و اعلام مواردی که منجر به انصراف‌تان از حضور در جشنواره موسیقی فجر شده است، مطالب زیر به اطلاع می‌رسد:

۱-حضور شما در جشنواره تحت عنوان و همراه با گروه هنرستان موسیقی بوده است که این هنرستان، هم در بخش موسیقی دستگاهی ایرانی و هم در بخش موسیقی کلاسیک به اجرای برنامه خواهد پرداخت و شما صرفا قرار بوده خواننده یک بخش از این اجرا باشید.

۲-درهمین راستا قرارداد اجرای برنامه با نماینده معرفی شده از طرف هنرستان موسیقی پسران و حدود ۲ ماه پیش عقد شده است و جشنواره قرارداد مستقلی با خوانندگان ندارد. همچنین در سایر قراردادها نیز طرف قرارداد سرپرستان گروه‌ها هستند.

۳-با توجه به اینکه گروه‌های شرکت‌کننده در جشنواره گروه‌های معتبر و شناخته شده‌ای هستند، ستاد جشنواره به درج نام گروه اکتفا کرده و پس از اینکه قرار شد اسم شما اضافه شود اسم چندین خواننده دیگر نیز اضافه شد که خودتان بهتر اطلاع دارید.

۴- اشاره کرده بودید به این موضوع که برخی خوانندگان در دو گروه اجرا دارند.  به دلیل عدم حضور خواننده یکی از گروه‌ها، سرپرست گروه در خواست جایگزین  کردن خواننده دیگری را به ستاد برگزاری جشنواره اعلام کرد-که پیش‌تر مدت‌ها با گروه تمرین کرده بود- و با توجه به شرایط خاص گروه این تقاضا پذیرفته شد.

از دست نده:  دانلود آهنگ رضا یزدانی با نام عشقت [قطعه میانی سریال از یادها رفته]

۵-اخلاق حرفه‌ای حکم می‌کند که اگر شما به جشنواره تعهدی ندارید ،به هنرمندانی که مدت زیادی با آنان به تمرین پرداخته‌اید تعهد داشته باشید.

۶- اگر چه ستاد جشنواره نهایت سعی خود را در برگزاری جدی و بدون نقص جشنواره به کار بسته است و به طور یقین کاستی‌هایی وجود دارد ولی بخشی از حرفه‌ای بودن جشنواره به شرکت‌کنندگان در جشنواره مرتبط است.

با احترام

روابط عمومی ستاد جشنواره موسیقی فجر

امتیاز دهید
  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin
قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

داغ‌ترین بحث‌ها

تازه های بازی

جدیدترین مطالب فیلم و سریال

ترسناک‌ترین‌ها