شایعه: مجسمه‌های آمیبو جدیدی برای Super Smash Bros Ultimate عرضه می‌‌شود

  • توسط WentWorthMiller
  • ۵ سال قبل
  • ۰
Super Smash Bros Ultimate

با توجه به عکسی که یکی از طرفداران Super Smash Bros Ultimate منتشر کرده است گویا مجسمه‌های آمیبو جدیدی برای این بازی عرضه می‌شود.

اگر از علاقه‌مندان به مجسمه‌های انحصاری نینتندو یعنی آمیبو (Amiibo) و همچنین از بازیکنان بازی Super Smash Bros Ultimate هستید، این اخبار بازی می‌تواند نظر شما را به خودش جلب کند. به تازگی با توجه به عکس‌ها و خبرهایی که در دیسکورد و ردیت انجمن‌های اولتیمت منتشر شده است گویا قرار است مجسمه‌های آمیبو کاراکترهای اسنیک، پوکمون ترینر، اسکوئیرتل، آیویسائور و غره برای Super Smash Bros Ultimate عرضه شود.

صفحه «اسمش بروز» ژاپن در توییتر به تازگی عکسی از کتابچه راهنمای Super Smash Bros Ultimate منتشر کرده است که در این تصاویر از صفحه‌های آن نیز چندین عکس به عنوان نمونه به نمایش گذاشته شده است. پس از آن یکی از طرفداران این بازی با انتشار عکسی دیگر از یکی از صفحه‌های این کتابچه ادعا کرده است که مجسمه‌های کاراکترهایی همچون ریکتر و سایمون از کسلوانیا، پیرانها هد از ماریو، ریدلی و دارک ساموس از متروید و کروم از فایر امبلم برای Ultimate عرضه می‌شود. در پایین می‌توانید تصویری را که به دست این کاربر عکاسی و منتشر شده است مشاهده کنید.

Super Smash Bros Ultimate

پس از انتشار عکس صفحه‌های مربوط به آمیبو از دفترچه راهنما Super Smash Bros Ultimate، سایت نینتندو وایر پستی منتشر کرد که در آن به جزئیات این عکس پرداخته است. مسئولین این سایت با بررسی و اسکن عکس یاد شده تلاش کردند که واقعی یا تقلبی بودن آن را تشخیص دهند که در نهایت پس از تماس با منابع‌شان وجود چنین دفترچه‌ای را تایید کردند.

از دست نده:  عرضه بازی لست آو آس 2 - The Last of Us Part II در سال جاری

در پایین می‌توانید عکس رسمی سازندگان از کتابچه راهنما سوپر اسمش بروز اولتیمت را مشاهده کنید.

Super Smash Bros Ultimate

مجسمه‌های نینتندو در حالی که محتویات دیجیتالی به بازی اضافه می‌کند اما در آن سو به عنوان یک آیتم کلکسیونی نیز محسوب می‌شود که با توجه به برخی از کاراکترها شاهد قیمت‌های بالاتری هستیم. به تازگی در بازار‌های آمیبو در ژاپن مجسمه‌های کاراکترهای مارث و ویلجر با قیمت ۵۰ دلار به فروش رسیده است.

البته کمپانی نینتندو با توجه به قیمت‌های بالای برخی از این آمیبو‌ها واکنش نشان داد و توانست قیمت‌های آن را در برخی از فروشگاها کاهش دهد. همچنین برخی از طرفداران این مجسمه‌ها توانسته‌اند اطلاعات مجسمه‌های آمیبو را روی تراشه‌های ارزان NFC انتقال دهد و در واقع از اطلاعات یاد شده استفاده کنند.

مجسمه‌های آمیبو از قیمت ثابت قابل قبولی برخوردار هستند و معمولا کاربران این امکان را دارند که در ازای پرداخت ۱۲.۹۹ دلار مجسمه کاراکترهای مورد علاقه خود را خریداری کنند.

ازی Super Smash Bros Ultimate هم‌اکنون به طور انحصاری برای نینتندو سوییچ در دسترس است.

منبع: زومجی

امتیاز دهید
  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin
قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

داغ‌ترین بحث‌ها

تازه های بازی

جدیدترین مطالب فیلم و سریال

ترسناک‌ترین‌ها