• خانه
 • >
 • بازی
 • >
 • آپدیت ماه آوریل بازی موبایل کلش رویال – Clash Royale

آپدیت ماه آوریل بازی موبایل کلش رویال – Clash Royale

 • توسط WentWorthMiller
 • ۵ سال قبل
 • ۰
آپدیت ماه آوریل بازی موبایل کلش رویال - Clash Royale

استودیو سوپرسل – Supercell روز گذشته با انتشار ویدیویی اعلام کرد در ماه آوریل به‌روزرسانی بزرگی برای بازی موبایل کلش رویال – Clash Royale منتشر خواهد کرد. براساس اخبار بازی منتشر شده، این بروزرسان شامل یک کارت جدید، حالت‌های قابل بازی جدید و چند تغییر و بهبود خواهد بود. حال، امروز به‌روزرسانی بزرگ ماه آوریل این بازی آیفون منتشر شده است که در ادامه موارد اضافه شده به بازی را توضیح می‌دهیم.

در ابتدا، بخش Arena بازی اندروید کلش رویال – Clash Royale تغییر کرده است و به شکل یک جاده طراحی شده است و به جاده جوایز یا Trophy Road نام گرفته است. جاده هر Arena دارای ۵۰ جایزه مختلف برای بازیکنان است که به مرور دریافت خواهند کرد. طبق گفته سازندگان، کسانی که هم‌اکنون در هر آرنایی که قرار دارند، جوایز سطوح پایین‌تر را دریافت خواهند کرد. همچنین، اگر بازیکنان به آرنای جدید صعود کنند، به مدت ۲۴ ساعت بوسترهایی برای آماده شدن صندوق‌های جوایز خود دریافت خواهند کرد که زمان آماده‌سازی صندوق‌ها نصف خواهد شد. از این پس، بازیکنان پس از شکست‌های متوالی و کسر جام، به سطح پایین آرنا سقوط نخواهند کرد. کسانی که جام‌‌هایی بالاتر از ۴۰۰۰ دارند نیز از بخش لیگ بازی موبایل کلش رویال – Clash Royale به بخش آرنا سقوط نخواهند کرد. لازم به ذکر است، جوایز فصلی برای کسانی که جام بالای ۴۰۰۰ دارند حذف شده است و به‌صورت جاده جوایز درآمده است که هر فصل این جوایز از نو در دسترس قرار خواهد گرفت.

آپدیت ماه آوریل بازی موبایل  کلش رویال – Clash Royale دارای سه بخش جدید با نام‌های Elixir Capture و Mega Deck و Dragon Hunt است. بخش Elixir Capture دارای دو مکانیک است که در میان میدان نبرد یک مخزن اکسیر قرار گرفته است که بازیکنان ابتدا باید آن را از بین ببرند. پس از خراب کردن مخزن، بازیکن مقداری اکسیر دریافت می‌کند و برای دریافت اکسیر بیشتر به برج‌ها باید حمله کند. بخش Mega Deck نیز به بازیکنان یک دسته ۱۸ کارتی داده می‌شود و بازیکنان با این دسته کارت وارد میدان نبرد می‌شوند. بازیکنان باید طوری دسته خود را بسازند که بتوانند به خوبی از آن برای حمله و دفاع استفاده کنند. همچنین، بازیکنان می‌توانند استفاده از دسته کارت خود را برای انجام بازی ترتیب‌بندی کنند یا به‌صورت تصادفی قرار بدهند. و در آخر، بخش Dragon Hunt دارای یک تخم اژدها در وسط میدان نبرد است که بازیکنان باید آن را از بین ببرند. هر بازیکن که بتواند زودتر تخم را از بین ببرد، کنترل اژدها را در دست خواهد گرفت. بازیکن باید بلافاصله پس از کنترل اژدها، حمله خود را ترتیب بدهد تا فرصت کنترل اژدها را از دست ندهد.

از دست نده:  سم لیک: بازی Death Stranding مرزها را جابه‌جا می‌کند

استودیو سوپرسل در طول ویدیوی خود از کارت جدیدی برای بازی موبایل کلش رویال – Clash Royale رونمایی کرد. این کارت از مجموعه کارت‌های اسپل بازی است که Earthquake Spell نام دارد. این کارت برای طرفداران بازی موبایل کلش رویال – Clash Royale آشنا است. بازیکن با استفاده از این کارت زلزله‌ای برای رقیب ایجاد می‌کند که به برج‌ها، ساختمان‌ها و نیروهای زمینی حریف صدمه وارد می‌کند. اسپل زلزله برای ازبین‌بردن نیروهایی که سرعت آهسته دارند کاربردی خواهد بود. برای کسب اطلاعات بیشتر، شما می‌توانید به ویدیوی منتشر شده توسط سازندگان بازی موبایل کلش رویال – Clash Royale نگاهی بیندازید. منبع: زومجی/

امتیاز دهید
 • facebook
 • googleplus
 • twitter
 • linkedin
 • linkedin
قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

داغ‌ترین بحث‌ها

تازه های بازی

جدیدترین مطالب فیلم و سریال

ترسناک‌ترین‌ها