فیلم انتقام جویان ۴ – Avengers: Endgame از فروش ۷۰۰ میلیون دلار در آمریکای شمالی گذشت

  • توسط WentWorthMiller
  • ۹ روز قبل
  • ۰
فروش فیلم انتقام جویان 4 - Avengers: Endgame از مرز 700 میلیون دلار در آمریکای شمالی گذشت

در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، فیلم اونجرز: پایان بازی – انتقام جویان ۴ – Avengers: Endgame در سومین هفته اکرانش بار دیگر صدرنشین گیشه شد. در طول این هفته شاهد اکران فیلم پوکمون: کارآگاه پیکاچو – Pokemon: Detective Pikachu بودیم، اما این فیلم باعث نشد تا به صدرنشینی قسمت چهارم فیلم اونجرز – انتقام جویان – Avengers خاتمه دهد تا این فیلم برای سومین هفته متوالی صدرنشین گیشه آمریکای شمالی شود. فیلم Avengers: Endgame در سومین پایان هفته خود ۶۳ میلیون دلار دیگر فروش کرد تا مجموع فروش این فیلم به ۷۲۳.۴۹۹ میلیون دلار افزایش پیدا کند. حال این فیلم تبدیل به سومین فیلم پر فروش تاریخ سینمای آمریکای شمالی شده و انتظار می‌رود هفته آینده نیز با عبور از فیلم آواتار – Avatar به دومین فیلم پر فروش تاریخ آمریکای شمالی تبدیل شود.

انتظار می‌رود که فیلم انتقام جویان ۴ – Avengers: Endgame در مجموع حدود ۸۰۰ تا ۹۰۰ میلیون دلار در گیشه آمریکای شمالی فروش کند. همچنین مجموع فروش جهانی قسمت چهارم فیلم انتقام جویان – Avengers به بیش از ۲.۴۸۹ میلیارد دلار افزایش پیدا کرد تا فاصله فروش این فیلم با فیلم آواتار – Avatar به کمتر از ۳۰۰ میلیون دلار برسد. قابل انتظار است که تا پایان هفته، فروش جهانی این فیلم تا ۲.۵ میلیارد دلار نیز افزایش پیدا کند، اما شکستن رکورد فروش جهانی آواتار توسط فیلم اونجرز: بازی پایانی – Avengers: Endgame به فروش هفته‌های آینده به‌خصوص فروش خارجی آن بستگی خواهد داشت. جدیدترین فیلم دنیای سینمایی مارول اکران خود را با ثبت چندین رکوردشکنی آغاز کرد که شکستن این رکوردها حداقل تا چند سال آینده چندان ممکن به نظر نمی‌رسد.

کریس ایوانز، رابرت داونی جونیور، کریس همسورث، مارک روفالو، اسکارلت جوهانسون، جرمی رنر، جاش برولین، بری لارسون، پل راد، کارن گیلان، بردلی کوپر (صداپیشه)، دان چیدل، دانای گوریرا، گوئینت پالترو، جان فاورو، بندیکت وانگ، هیرویوکی سانادا و تسا تامپسون، از جمله بازیگرانی هستند که در فیلم انتقام جویان ۴ – Avengers: Endgame حضور دارند و به ایفای نقش پرداخته‌اند. کارگردانی این فیلم بر عهده جو و آنتونی روسو ملقب به برادران روسو بوده است. منبع: زومجی/

فیلم انتقام جویان ۴ – Avengers: Endgame از فروش ۷۰۰ میلیون دلار در آمریکای شمالی گذشت
۳٫۷ (۷۳٫۳۳%) ۳ votes
  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin
قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

داغ‌ترین بحث‌ها

جدیدترین مطالب فیلم و سریال

تازه های بازی

آخرین‌های موسیقی