• خانه
 • >
 • بازی
 • >
 • بررسی بازی موبایل Rumble Stars + لینک دانلود

بررسی بازی موبایل Rumble Stars + لینک دانلود

 • توسط WentWorthMiller
 • ۲ ماه قبل
 • ۰

استودیو Frogmind را می‌توان یکی از استودیوهای خلاق در ساخت بازی‌های موبایل دانست. این استودیو در سال ۲۰۱۳ بازی موبایل Badland را منتشر کرد که به دلیل فضای تاریک و جذابی که در بازی وجود داشت، مورد استقبال بازیکنان قرار گرفت. از آن زمان تاکنون شاهد عرضه بازی‌های مهمی از استودیو Frogmind بودیم که هرکدام حرفی برای گفتن داشتند. حال، امسال این استودیو بازی موبایل Rumble Stars منتشر کرده است که نسبت به بازی‌های قبلی این استودیو متفاوت است. این بازی اندروید و آیفون اثری ورزشی است که در آن، بازیکنان به صورت آنلاین در مقابل یکدیگر قرار می‌گیرند و بازی فوتبال را با روشی جدید تجربه می‌کنند. در این مطلب قصد داریم نگاهی مفصل به این بازی اندروید و آیفون بیندازیم؛ اثری که خیلی سریع بازیکنان از آن استقبال کردند و جزو بهترین بازی های اندروید و آیفون قرار گرفته است.

بازی آیفون Rumble Stars در جهان حیوانات در جریان است که مسابقات فوتبال در جنگل برگزار می‌شود. این اثر دارای گیم‌پلی روان و جذابی است که توانسته است بازیکنان را ساعت‌ها سرگرم خود کند. حیوانات مختلفی در بازی حضور دارند که هرکدام به عنوان یک بازیکن فوتبال فعالیت می‌کنند و دارای ویژگی‌های منحصربه‌فردی هستند. شیرها به عنوان دروازه‌بان در زمین فوتبال قرار گرفته‌اند که به نوعی کاپیتان بازی نیز محسوب می‌شوند. هر تیم فوتبال به صورت ۹ نفر است که بازیکن با حیوانات و ابزار‌های مختلفی که باز می‌کند، باید تیم ۸ نفره خود را تشکیل بدهد (شیر دروازه‌بان به صورت پیش‌فرض در تیم قرار دارد). پس از تشکیل تیم، بازیکن وارد مسابقه خواهد شد؛ روند بازی مسابقات به اینگونه است که بازیکنان به صورت آنلاین و تک به تک یا به اصطلاحی ۱v1 با یکدیگر مسابقه می‌دهند. در طول مسابقه بازیکن با پرتاب کردن حیوانات تیم خود، که در بازی با نام Rumbler شناخته می‌شوند، اعضای تیم خود را وارد زمین فوتبال می‌کند و برای گلزنی اقدام می‌کند. زمان قانونی هر مسابقه سه دقیقه است که بازیکنان باید حداکثر سه گل به تیم حریف بزنند تا برنده مسابقه شوند. نحوه پرتاب و زاویه قرارگیری حیوانات نیز برای بعضی از حیوانات اهمیت بالایی دارد؛ به طوریکه اگر بازیکن حیوان مورد نظر خود را نتواند در جای مناسبی قرار دهد، به نوعی Rumbler تیم خود را سوزانده است. لازم به ذکر است، نواری در پایین صفحه تعبیه شده است که نوار قدرت تیم بازیکن است که با پر شدن آن، بازیکن می‌تواند حیوانات را بسته به نوع قدرت آن وارد زمین فوتبال کند. هر Rumbler دارای نوار استامینایی است که مدت زمان حضور او در زمین فوتبال را تعیین می‌کند. زمانی که نوار استامینای رامبلر به پایان برسد، او از زمین خارج می‌شود تا نوبت بعدی که بازیکن آن را دوباره به زمین فوتبال بفرستد.

از دست نده:  معرفی و دانلود بازی موبایل راکت رویال - Rocket Royale؛ یک بازی بتل رویال ساده

بررسی بازی موبایل Rumble Stars

حیوانات و ابزارهای مختلف و متنوعی در بازی موبایل Rumble Stars قرار گرفته‌اند که از تنوع خوبی برخوردارند. این حیوانات در چند دسته مختلف Superstar ،Pro ،Core و Legend دسته‌بندی می‌شوند که میزان پیدا کردن آنها به ترتیب سخت‌تر می‌شود. با این اوصاف، دسته‌های Superstar و Legend در عین کمیاب بودنشان، از قدرت‌های ویژه‌ای بهره می‌برند که می‌تواند در طول مسابقات کمک‌کننده باشند. حیوانات هرکدام دارای ویژگی‌های تهاجمی، دفاعی و تخریبی هستند؛ به عنوان مثال Striker Tiger به عنوان یک مهاجم عمل می‌کند که توپ را از تیم مقابل می‌گیرد و به سمت دروازه شوت می‌زند. حیوانات Lazy Panda و Froggy را می‌توان هم به عنوان مدافع و هم به عنوان مهاجم در بازی استفاده کرد. این دو را، به دلیل ثابت بودن در زمین، می‌توان کنار دروازه گذاشت تا از گل خوردن جلوگیری کنند یا در مقابل دروازه حریف به عنوان مهاجم نوک از آنها استفاده کرد. حیوانات تخریبی نیز مانند Raging Bull و Croco در زمین فوتبال به سمت بازیکنان حریف می‌روند و آنها را با ضربه‌هایی از زمین خارج می‌کنند. جالب است بدانید که تمام رامبلرها توانایی گلزنی دارند. بازیکن می‌تواند حتی با شیر که دروازه‌بان است به تیم مقابل گل بزند. رامبلرها هماهنگی خوبی با یکدیگر دارند و بازیکن با چینش درست آنها در زمین، می‌تواند کارهای ترکیبی مختلفی برای گلزنی انجام بدهد. با وجود اینکه شانس در بازی بسیار دخیل است، اما بازیکنان می‌توانند تا ثانیه‌های آخر مسابقه حمله کنند و گلهای خورده خود را جبران کنند و نتیجه بازی را به نفع خود تغییر دهند. به عنوان مثال من در یک مسابقه تا ۲۰ ثانیه پایانی با نتیجه ۱-۰ عقب بودم که با زدن دو گل توانستم برنده مسابقه شوم.

از دست نده:  معرفی و دانلود بهترین بازی های اندروید و آیفون هفته سوم اسفند 97

بازی موبایل Rumble Stars دارای لیگ‌های مختلفی است که بازیکن با هر پیروزی تعداد ۳۰ جام، که واحد امتیازدهی باز است، کسب می‌کند. با افزایش جام‌ها، کاربر به لیگ‌های بالاتر صعود می‌کند. بازیکن هرچه به لیگ‌های بالاتر صعود کند، درجه سختی مسابقات افزایش پیدا می‌کند. هر لیگ دارای سه دسته است که با رسیدن به هر دسته، رامبلرهای جدیدی برای کاربر در دسترس قرار خواهد گرفت. رویدادهای هفتگی نیز در بازی وجود دارد که از طرف بازی، یک تیم انتخابی در اختیار بازیکن قرار خواهد گرفت. بازیکن با استفاده از این تیم به رقابت با دیگر بازیکنان می‌رود و با پیروزی در مسابقات، جوایزی را دریافت خواهد کرد. صندوق‌های توپی مختلفی نیز در بازی وجود دارد که به عنوان جایزه به کاربر اعطا می‌شود. وی با باز کردن آنها، تعدادی کارت رامبلر، الماس و سکه دریافت خواهد کرد. لازم به ذکر است، قدرت رامبلرها قابل ارتقا است که با جمع‌آوری تعدادی کارت رامبلر، کاربر می‌تواند حیوانات خود را ارتقا بدهد. در مجموع، گیم‌پلی بازی اندروید Rumble Stars بسیار روان و درگیرکننده طراحی شده است و بازیکن علاقه زیادی برای تجربه بازی خواهد داشت.

بررسی بازی موبایل Rumble Stars

گرافیک بازی موبایل Rumble Stars به صورت انیمیشنی و سه بعدی طراحی شده است. فضای کلی بازی به صورت فانتزی و با رنگ‌های شاد طراحی شده است که زیبایی خاصی به این اثر داده است. انیمیشن حیوانات روان هستند و زمین‌های فوتبال به خوبی کار شده‌اند. فیزیک رامبلرها برای شوت‌زنی و درگیری‌های مختلف در حین مسابقات نیز خوب هستند. صداهای مختلف بازی از جمله صدای حیوانات یا ضربات مختلف مثل شوتزنی و گل شدن توپ بسیار خوب صداگذاری شده‌اند که نمره قبولی را می‌گیرند. موسیقی بازی موبایل Rumble Stars با الهام از موسیقی‌های شاد برزیلی ساخته شده است که حال و هوایی فوتبالی به بازی داده است. موسیقی پیروزی مسابقه از بخشی از قطعه معروف Run Away که توسط Sunstroke Project و Oila Tira اجرا شده، در بازی مورد استفاده قرار گرفته است. هر دو قطعه، قطعاتی زیبا و پرانرژی هستند، اما به دلیل اینکه سبک این دو قطعه باهم متفاوت است، باعث شده است که کلیت موسیقی متن بازی یکدست و همگون نباشد.

از دست نده:  معرفی و دانلود بازی موبایل Agatha Knife

بازی موبایل Rumble Stars از سرورهای قوی و بازیکنان زیادی بهره می‌برد که بدون هیچ معطلی، بازیکن وارد مسابقه می‌شود. بازیکنان نیز در مقابل حریفانی قرار می‌گیرند که دارای سطح و قدرت برابر با یکدیگر هستند. لازم به ذکر است که بازی دارای سیستم خرید درون برنامه‌ای است. کاربر می‌توانند با پول واقعی الماس و سکه خریداری کنند و با استفاده از آنها صندوق‌های توپی و کارت رامبلر برای تیم خود تهیه کنند. بازیکنان همچنین می‌توانند با عضو شدن در Clubهای مختلف، با دیگر بازیکنان گفتگو کنند و با آنها به صورت دوستانه مسابقه بدهند. همچنین، بازیکنان در این بخش می‌توانند رامبلرهای مختلفی به دوستان خود اهدا کنند. در مجموع، بخش فنی بازی نمره قبولی را دریافت می‌کند.

بازی موبایل Rumble Stars

بازی موبایل Rumble Stars اثری زیبا و جذاب است که توانسته است توقعات بازیکنان را برآورده کند. با وجود اینکه بخش‌های مسابقات به دو مسابقه ۱v1 و رویدادهای هفتگی خلاصه می‌شود، اما بازهم توانسته است که بازیکنان را سرگرم کند. امیدواریم که سازندگان بخش‌های متنوع و جذاب دیگری به بازی اضافه کنند. به نظر من استودیو Frogmind می‌تواند بخش ۲v2 را به بازی خود اضافه کند. این بخش در بازی‌هایی چون Clash Royale و Badland Brawl جواب داده است و مورد استقبال بازیکنان نیز قرار گرفته است. امید است که سازندگان با پشتیبانی قوی خود، بازی موبایل Rumble Stars را سرحال و جذاب نگه‌دارند تا بازیکنان با تجربه آن لذت ببرند. گفتنی است این بازی در سیستم عامل اندروید بررسی شده است.

دانلود بازی موبایل اندروید Rumble Stars از گوگل پلی استور دانلود بازی موبایل آیفون Rumble Stars از اپ استور اپل

 

 

امتیاز دهید
 • facebook
 • googleplus
 • twitter
 • linkedin
 • linkedin
قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

داغ‌ترین بحث‌ها

تازه های بازی

جدیدترین مطالب فیلم و سریال

ترسناک‌ترین‌ها